O projektu

3D pohledy

Představujeme Vám projekt výstavby řadových domů v obci Býkev, jen 5 km západně od Mělníka.
V rámci tohoto projektu bude realizována výstavba posledních 6 řadových domů o dispozici (4+1). Ke každému domu náleží zahrada a garáž.

Domy jsou celozděné ze systému Porotherm, vodorovné konstrukce jsou ze železobetonu, hladké minerální omítky, okna jsou plastová s izolačními dvojskly, střecha sedlová.
Domy jsou vybaveny elektroinstalací, kompletními podlahovými krytinami, zárubněmi a dveřmi, a sanitou.

Ve spolupráci s našimi partnery Vám můžeme nabídnout standartní nebo nadstandartní provedení (za příplatek), vnější vizualizaci i vnitřní návrh vybavení spolu s kontakty na konkrétní partnery. Vše tak, abyste si vybrali právě to, co uspokojí Vaše požadavky.

Výstavba byla zahájena na podzim roku 2019. Plánovaný termín dokončení na jaře 2021.

Lokalita

Obec Býkev a sousední Jenišovice patří územně do okresu Mělník,  Středočeský kraj.

Historické prameny o vzniku obce sahají až do roku 1392. Dnes území těchto dvou obcí trvale obývá asi 440 obyvatel. V obci je zajištěno MHD (bus) a na kraji obce je čerpací stanice PH.

Výhodou polohy obce Býkev je zejména krátká vzdálenost do Mělníka, ležícího jen 5 km na východ a i do Prahy,  ležící pouhých 30 km na jih po dálnici D8. Další výhodou je skutečnost, že obec Býkev leží na samém okraji Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Z obce je nádherný výhled na památnou Horu Říp vzdálenou asi 18 km,  asi 15 km na západ leží obec Nelahozeves, rodiště velikána české hudby Antonína Dvořáka. Ve vzdálenosti  1,5 km od obce vede cyklostezka z Lužce nad Vltavou do Horních Počapel.

 

Lokalita projektu  umístěného do venkovské  oblasti ležící na samém okraji Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, a přesto v blízkosti města Mělníka, a možno říci i Prahy, perfektní design a zaručená kvalita a i  výhodnost novostavby v mnoha jiných směrech, individuální přístup,  podpůrný systém služeb, a tým složený z profesionálů s dlouholetými zkušenostmi, to vše dává tomuto projektu jedinečnost, jež Vás dovede ke splnění Vašeho snu o vlastním bydlení.

ZÁKLADNÍ STANDARD rodinného domu A TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 Katalog_standardu_RRD_Bykev...pdf